Сімейний табір

"Родинна колиска"

розвиток та відпочинок

«Родинна колиска»

10 - 18 липня 2021р.

Природній відпочинок для дорослих і дітей –

9 неповторних днів у мальовничому місці на

березі річки Рось

 

 

Програма «Родинна колиска 2021»

Дитинство на дотик Відчувати, дихати, бачити, чути – кращі дари для людини. Дари, які завжди є у нас… І якими ми користуємося кожну мить. Але чи можна більше - Чути? Бачити? Відчувати? Так, це можливо, коли ми розвиваємо нашу внутрішню свідомість, направлену на те, щоб бути в теперішньому часі. Відпустити свої думки, тривоги, сумніви та просто бути. Наша програма «Дитинство на дотик» цього року буде направлена на практики усвідомлення. Свого життєвого досвіду, своїх думок, своїх відчуттів. А ще ми трошки заглибимося у дитинство та спробуємо згадати себе маленьку (-ого), згадати свої потреби, свої рішення, свої мрії…. «В сегодняшней спешке мы слишком много думаем — слишком много ищем — слишком много хотим — и забываем о радостях простого бытия». Экхарт Толле
Чоловіча майстерня 1. Традиція, започаткована у минулі роки, - сплав по річці Рось на катамарані - продовжується . З нами Едуард Митричев, наш інструктор з туризму, тому, як і раніше, чудовий водний похід з запливом на пляж з тарзанкою - чекають на вас.
2. Продовжуємо наступну традицію: майстер – клас «Батько та син разом». Цього разу ми пропонуємо майстер - клас: «Годівничка для пташок». Зробимо, розмалюємо та повеземо під своє віконце. Гарна буде згадка на цілий рік.
3. Гончарне мистецтво… кожен рік ця майстерня проводиться у нашому таборі і не втрачає своєї популярності, тому ми продовжуємо творити з нашим майстром – Олександром Линником, цікавою людиною, бардом.
4. Чоловічі змагання з Кирилом Кліменко . Ці фото кажуть самі за себе!!! Продовжуємо традицію – створювати простір для виходу сили для чоловіків та хлопців .
7. Чоловіче коло спілкуваня. Рідко, коли чоловіки мають можливість поговорити про свої труднощі, в атмосфері довіри та безпеки. Наша культура створювала багато умов, щоб хлопчики росли з забороною на свої почуття. «Будь сильним», «хлопчики не плачуть», «ти майбутній солдат» – ці послання–гасла були в багатьох сім’ях. Але вони є ці почуття. У підтримуючому колі , разом з ведучим, у чоловіків буде простір для себе та можливість дати собі дозвіл відчувати…
Жіноча майстерня 1. Коло жіночої підтримки «Дотик до себе». Кожен рік, ми жінки, створюємо цілющий простір, завдяки творчості, співам, хороводам та танцям… Цьогоріч ми зробимо окреме коло спілкування для жінок… Спілкування, у якому буде безпечно та затишно говорити про своє… про свій біль та свої радощі, про свою силу та слабкість, про свої внутрішні каміння та свої діаманти душі. Всі майстер-класи будуть перетинатися з темами кола та доповнювати їх.
2. Коріння. Радісна новина! До нас приїде майстриня, дизайнер автентичного одягу та прикрас - Олена Адаменко – Пилипенко . Олена поділиться історією свого життєвого шляху, коли вся родина вирішила поїхати зі столиці, залишивши престижну роботу та оселитися на затишному хуторі Вибір душі тільки примножив достаток, радість та сімейні цінності родини. Зробимо вінок з трав , брошку з вовни, додамо магію натільного розпису та створимо показ справжньої моди… Будемо відчувати себе та входити в свою внутрішню жінку - берегиню.
3. «Майстерня краси» На вас чекають 2 майстер-класи від нашої Тетяни Таранцової, професійного косметолога, яка власноруч виготовляє природню косметику та знає багато секретів як залишатися молодою та привабливою. 1. Фейс білдінг для збереження молодості: - Опануєте комплекс вправ, за допомогою яких можливо «перевести час назад». Довідаєтесь як за 5-10 хвилин на день, виконуючи 5-6 вправ з самомасажу, додати краси та молодості вашому обличчю. 2. Особливості догляду за шкірою обличчя. На цьому майстер- класі ви довідаєтесь: - Особливості догляду за шкірою у різному віці; - Властивості та призначення натуральних косметичних засобів; - Застосування косметичних засобів для різних типів шкіри, залежно від пори року та доби. - Готові схеми догляду за шкірою від 16 років
4. «Хвилинки для жінки» - разом з інструктором з йоги Любов`ю Теличко, вивчимо невеличку гімнастику, якої достатньо зробити, щоб пробудити тіло та дати собі енергії зранку. 5. Мій талісман. Кожна з нас має свою внутрішню силу і здатність робити вибір. Ми зробимо з глини свій талісман - нагадування . Комусь важливо пам'ятати про себе та своєчасний відпочинок, комусь про дію до своєї мети, комусь про цінність творити, любити , комусь щодо відстоювання своїх кордонів… 6. Моя внутрішня дівчинка . Цей гарний майстер-клас проведе Любов Гром. Дуже гарна і чудова майстриня. Зробимо дівчинку з вовни. Ця лялечка буде теж нагадуванням для себе, як важливо любити, слухати, захищати свою дитинку.
Спільні майстерні для жінок,чоловіків та дітей 1. Зустріч сонця. 2. Ранкова йога. 3. Оздоровча гімнастика . 4. Танці та народні ігри зранку і не лише… 5. Баня на березі річки та майстер-класи по здоров’ю. 6. Театральні замальовки від учасників. 7. Споглядання заходу сонця та концерти тиші. 8. Розмови та пісні біля багаття. 9. Нові колискові і добрі сни.

Сайт "Родинна колиска" - 2015 - 2021

Всі права захищено